KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13128510

nr 1312 8510

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Teckning, Tusch, Signerad 1968,32x23,5

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 mars 2020
kl 20:22:38

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö